סיפור של בוקר טוב

ע"פ ההגדרה המילונית – ארוחת בוקר היא בדרך כלל ארוחה קלה שאוכלים בבוקר.
ע"פ בנדיקט – ארוחת בוקר היא סגנון חיים.

תפיסת המקום מגדירה את ארוחת הבוקר כסגנון של ארוחה ולא השעה בה אוכלים אותה. לא מתי אוכלים, אלא מה אוכלים. מטבח ארוחות הבוקר של הבנדיקט פונה לחובבי ארוחות הבוקר באשר הם, בכל שעות היום.
בבוקר, בצהריים ובהמשך גם לאותם הרפתקנים ושוברי המוסמכות עבורם ארוחת בוקר בערב היא דרך נפלאה להתחלת הלילה. כניסה לעולם זה מגלה לנו עולם רחב של טעמים, שילובים שונים, חדשנות קולינרית והפתעות. מגוון רחב של מרכיבים המגיעים אלינו מתרבויות שונות וממסורות בהן הבוקר מתחיל בצורה שונה מזו שאנחנו מכירים.
עולם הבנוי על יסודות הטריות והרעננות ומורכב מפינוק וחופש – ערכים שברוחם פועלת חווית הבנדיקט.

ארוחות בוקר זו ההתמחות שלנו!

בתפריט המסעדה ניתן למצוא מגוון ארוחות בוקר מסורתיות קלאסיות ופרשנויות שונות של השף שבניהן כל אחד מאיתנו יכול למצוא את ארוחת הבוקר החלומית והייחודית לו.
שיהיה בוקר טוב כל היום וכל הלילה.

למה "בנדיקט"?

ע"ש מנת האגז בנדיקט המפורסמת – זו הומצאה על ידי למואל ס. בנדיקט, ברוקר ניו -יורקי שחי לפני כמאה שנה. בנדיקט התעורר בוקר אחד עם הנגאובר רציני, נכנס למלון הוולדורף וויסטריה שבניו-יורק ובנסיון להיפטר מהאנגאובר הקשה ביקש מהמלצר את הבקשה המפתיעה הבאה – מאפין קלוי עם הרבה חמאה, רצועות בייקון קריספי, ביצה עלומה ומעל כל זה רוטב הולנדייז צהבהב. במסעדת המלון כל כך הורשמו מהארוחה הספונטנית שהחליטו להכניס אותה לתפריט.

©All rights reserved to Benedict Restaurant
Designed by Wicked